user's avatar
Digital Art + Drawing in Motion
Digitální umění - velká část mé práce pro divadlo, ale i volné kresby a malba a animovaná kresba, které říkám Drawing in Motion.
Pokud máte zájem, je možné je koupit v Kabinetu české grafiky Fine Art Gallery, nebo přímo ode mne.

Digital art - much of my work for theater, but also free drawings and painting and animated drawing, which I call Drawing in Motion.
If you are interested, it is possible to buy them in the Cabinet of Czech Graphics Fine Art Gallery
Kresby inspirované představením Jak spolu stromy mluví
Pod povrchem země/ Life in the nanoworld: 
Houby plní různorodé úkoly, přenášejí dobré i špatné zprávy, udržují vlhkost, dodávají vodu. Fungují jako úklidová četa lesa, jsou spolehlivými pošťáky, ale také jsou skladníky nebo bankéři a dokonce i horníky. Dodávají stromům prvky, které stromy nutně potřebují a nedokáží je z kamene uvolnit, ani když se jich kořeny dotýká. Jde především o fosfor, dusík, zinek a měď. A to pro ně houby z kamenů získavají. Jak ? Prostě si svou žaludeční kyselinou vyplivou v kameni cestičku. A pak se jejich zažívací trakt přemění na vysavač a vysaje molekuly minerálu a hyfím potrubím je dodá na místo určení. Kdo by to byl řekl?
Byl jednou jeden domeček a v tom domečku stoleček a na stolečku mistička a v té mističce vodička. A ve vodičce rybička. Kde je ta rybka? Kočka jí snědla. Kde je ta kočka? Do lesa zaběhla. Kde je ten les? Na prach shořel. Kde je ten prach? Voda ho vzala. Kde je ta voda? Voli jí vypili. Kde jsou ti voli? Páni je snědli. Kde jsou ti páni?
Na hřbitově zakopáni!
My Little Eye Pet – A drawn interactive performance on iPad with visual riddles for the youngest children from 3 years of age up. An original live drawing about everything that is born from an egg – butterflies, moths, turtles and snakes, mammals and fish and even fantasy animals.: Pictures from performance :
Poster for the show  My Little Eye Pet :
Michaela Bartoňová makes magic happen on her iPad and consequently also on a large shining screen accompanied in unison with the sharp graphic movements of a shadow of Ralf Lücke, an actor and mime. He plays with projections on his body and holds a conversation with the picture. The technical abilities of iPad make universe, cave, city and creatures appear easily on the stage, then suddenly erased, deformed, and become a bizarre beauty. Nothing stays as it is.
Fascinated by visual riddles you remain glued to the story. It is just as in a dream but at the same time the relationship between men and animals is addressed: 
Digital Art + Drawing in Motion
3
17
1
Published:
user's avatar
Michaela Bartonova

Digital Art + Drawing in Motion

3
17
1
Published: