Klient: Domowskaz
Zakres:
 Brand Hero
Brand Hero
Stworzenie bohatera marki Domowskaz, który uosabia jej wizerunek, co pozwala na ułatwienie konsumentom nawiązania więzi emocjonalnej z marką. Celem stworzenia brand hero, było wykorzystanie postaci jako przewodnika ułatwiającego poruszanie się po stronie internetowej. Jego wizerunek został również wykorzystany w mediach społecznościowych w celu objaśniania najważniejszych aspektów związanych ze specyfiką marki Domowskaz.
Porównywarka
Umieszczenie na stronie WWW porównywarki ofert kredytowych, która za pomocą dwóch prostych kroków pokazuje użytkownikowi najlepsze dla niego opcje ofertowe. Jedną z możliwości jest również wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, którego celem jest umówienie się z przedstawicielami marki Domowskaz i sprawdzenie swojej zdolności kredytowej.
Landing
Stworzenie landing page, który pozwala na uzyskanie jak największej ilości leadów - osób zainteresowanych skorzystaniem z usług marki Domowskaz. Landing wykorzystujący prosty formularz kontaktowy idealnie sprawdza się jako pierwsza forma pozyskania kontaktu.
Kampania reklamowa
Wdrożenie kompleksowej kampanii reklamowej z uwzględnieniem grup docelowych, ich zachowań i celów. Odpowiednie zoptymalizowanie działań w celu przekierowania odbiorców na stronę porównywarki oraz na landing page. Wygenerowanie jak największej ilości leadów.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Domowskaz
Published:

Project Made For

Domowskaz

Published: