Klient: WIS Agency
Zakres: 
Branding
Strona WWW
Plan komunikacji
Koncepcja kreatywna
Logo
W swojej podstawowej formie logotyp marki WIS Agency składa się z kształtów opisanych na siatce, ułożonych w napis WIS oraz podpisu Agency. W alternatywnej wersji logotypu wykorzystany został główny slogan marki czyli “World influenced by sport”. Znak korzysta z koloru pomarańczowego, który symbolizuje radość, energię oraz mocno buduje poczucie własnej wartości. Pomarańczowy kolor jest jest stosowany jako element identyfikacji marki.
Strona internetowa
Przygotowanie strony internetowej dla agencji z wyróżnieniem sportowców i influencerów. Zaprezentowanie całej oferty agencji w sposób przyjazny i łatwy do odczytania przez potencjalnych Klientów. Wyzwaniem było przygotowanie strony dedykowanej dla dwóch różnych grup docelowych: sportowca, który chciał być członkiem tej agencji oraz Klienta chcącego wypromować swoją markę osobistą, dlatego została ona stworzona w taki sposób, aby była łatwa w odbiorze dla obydwu z tych grup.
Strona na różnych platformach
Strona jest responsywna, a dzięki swojej przejrzystości jej odbiór jest przystępny z poziomu dowolnego urządzenia (telefon, laptop, tablet).
Sportowcy
Zaprezentowanie na stronie internetowej oraz kanałach komunikacji sportowców oraz influencerów współpracujących z marką WIS Agency. Celem tego działania było promowanie sportowców i stworzenie możliwości nawiązania korzystnej i rozwijającej współpracy. Strona stwarza dwie możliwości: z jednej strony sportowcy mają możliwość nawiązania współpracy i rozwoju zawodowego, natomiast z drugiej duże firmy mają możliwość pozyskania sportowców.
Kampania reklamowa
Wdrożenie kompleksowej kampanii reklamowej z uwzględnieniem grup docelowych, ich zachowań i celów. Odpowiednie zoptymalizowanie działań wpłynęło na przyciągnięcie odpowiedniej grupy odbiorców. Komunikacja w mediach społecznościowych nacechowana była wartościami takimi jak determinacja i ciężka praca, które pomagają w kreowaniu profesjonalnego wizerunku zarówno sportowego, jak i biznesowego.
Posty na Instagrama
Głównym celem prowadzonej komunikacji na Instagramie jest wskazanie influencerów współpracujących z marką WIS Agency oraz ich aktywne promowanie. Zdjęcia oraz treści zachowane były w klimacie lifestyle’owym oraz skupionym na rozwoju, dążeniu do osiągania swoich celów oraz rozwijania sportowej pasji.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Wis Agency
Published:

Project Made For

Wis Agency

Published: