With a Little Help from My Friends
"With a little help from my friends" to reportaż z jednej z najstarszych w Polsce wytwórni ceramiki- Fabryki porcelany Ćmielów, w której miałem przyjemność gościć podczas realizacji projektu "ART FOOD". 
Jest to historia pokazana od strony zaplecza manufaktury- portrety ludzi odpowiedzialnych za produkcję ceramiki będącej elementem życia codziennego w wielu polskich domach.
Pierwsze skrzypce grają tu rzemieślnicy w momencie rutynowej pracy nad efektem końcowym-dumą zakładu- porcelaną, materiałem szlachetnym i drogocennym. Zanim jednak będzie nam dane trzymać w ręku ostateczną wersję- porcelana musi przejść przez pewne etapy produkcji, którymi zajmują się poszczególni członkowie ekipy. 
Cykl wykonanych przeze mnie fotografii to hołd dla przedstawicieli ćmielowskiej społeczności, których widywałem codziennie podczas mojego miesięcznego pobytu w fabryce. Wszyscy- jak kawałki puzzli w układance- tworzą jednolitą,niepowtarzalną strukturę tego historycznego miejsca z tradycjami.
With a Little Help from My Friends
67
756
2
Published:

With a Little Help from My Friends

"With a little help from my friends" to reportaż z jednej z najstarszych w Polsce wytwórni ceramiki- Fabryki porcelany Ćmielów, Jest to historia Read More
67
756
2
Published:

Creative Fields