Branding i projekt etykiet
klient: Pumipod
zakres:
Projekt logo,
 projekt opakowań,
 opracowanie charakteru marki i linii komunikacji,
opracowanie i wdrożenie kampanii reklamowych,
 projekt oraz wdrożenie strony internetowej,
sesja zdjęciowa oraz produkcja spotu.

Wyzwanie
Głównym wyzwaniem projektu było stworzenie kampanii reklamowych, zachęcających do zakupu produktu w wersji pre-order. W tym celu weszliśmy we współpracę z influencerami, aby prototyp projektu trafił do jak najszerszego grona osób, dzięki czemu mógł być testowany i rozwijać się w fazie produkcji. Stworzyliśmy również projektu logotypu oraz linię opakowań. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową oraz przeprowadziliśmy sesję zdjęciową i produkcję spotu.

Plan komunikacji marki
W planie komunikacji skupiliśmy się na przekazaniu najważniejszych wartości oraz unikatowych cech produktu. Zależało nam również, aby estetyczna oprawa graficzna wywołała w odbiorcy emocje prowadzące do wzbudzenia zainteresowania oraz chęci zakupu produktu. Dobraliśmy odpowiednie formaty, których codzienne wykorzystanie w kanałach komunikacji pozwoliło na zbudowanie spójności oraz charakteru marki.

Realizacja
Zaprojektowanie logotypu, linii opakowań oraz strony internetowej, spełniającej wyznaczone dla marki cele. Systematyczne publikowanie wpisów blogowych, ułatwiających pozycjonowanie. Bieżąca obsługa kanałów Social Media, polegająca na tworzeniu angażujących treści oraz moderacji profili. Włączenie współpracy z influencerami. Zrealizowanie sesji zdjęciowej oraz produkcji spotu reklamowego. Stworzenie charakteru marki oraz strategii komunikacji.
Kampania z infulencerami
W naszej realizacji projektu wykorzystaliśmy współpracę z influencerami. Kampanie te przyczyniły się do wzrostu zainteresowania marką, realnie zwiększyły liczbę obserwujących na kanale Instagram oraz wpłynęły na zbudowanie rozpoznawalnej marki w świecie Social Media. Działanie to pozwoliło nam zbudować wizerunek marki w świadomości odbiorców jako innowacyjnego brandu godnego zaufania.
Projekt logo
Postawiliśmy na minimalizm i elegancję. Projektując sygnet logotypu zainspirowaliśmy się samym kształtem produktu. Zależało nam bowiem na stworzeniu logo, które w pełni odda innowacyjnego ducha marki. W kolorystyce zwróciliśmy się w kierunku błękitu, będącego bezpośrednim nawiązaniem do koloru wkładów produktu oraz wykorzystaliśmy również delikatny, pudrowy róż, aby zbliżyć się do naturalnego koloru skóry.
Projekt opakowań
Tworząc projekt opakowania skupiliśmy się na klasycznym minimalizmie. Logotyp oraz render produktu wyróżniają się na froncie opakowania i to było naszym celem. Zależało nam, aby oko odbiorcy skupiło się na nazwie produktu oraz na jego opływowym i oryginalnym kształcie. Nawiązując do tych opływowych kształtów stworzyliśmy cienie, które świetne współgrają z całym projektem opakowania.
Projekt strony
Przygotowanie strony WWW dla produktu z wyróżnieniem najważniejszych elementów konwertujących. Podkreśliliśmy wszystkie najważniejsze dla marki obszary, przy jednoczesnym łatwym i transparentnym dostępie i nawigacji Klienta. Głównym celem strony jest sprzedaż. Zoptymalizowaliśmy zatem jej działanie oraz dostosowaliśmy wygląd w taki sposób, aby była ona intuicyjna i zachęcała do nabycia Pumipod.
Instagram
Spójny, elegancki i wysublimowany. To 3 główne cechy konta Instagram dla marki Pumipod. Dzięki wykorzystaniu dopasowanej szaty graficznej oraz kolorystyki udało nam się osiągnąć efekt spójności wizerunkowej marki. W komunikacji zwracamy się bezpośrednio do odbiorcy, tworząc efekt porozumienia oraz wizerunek marki jako eksperta w swojej branży.
Spot reklamowy
Dla marki Pumipod oprócz sesji zdjęciowej wyprodukowaliśmy również spot reklamowy. Celem stworzenia spotu była możliwość wykorzystania go jako materiału reklamowego dla kampanii Facebook & Instagram oraz Google Ads. Spot podkreśla najważniejsze elementy i wartości zastosowania produktu oraz zachęca do zakupu.
Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Wypełnij brief!

PUMIPOD
1
22
0
Published:

PUMIPOD

Stworzenie planu komunikacji marki. Współpraca z influencerami i opracowanie kampanii reklamowych skierowanych na zakup produktu w wersji pre-ord Read More
1
22
0
Published:

Tools