• Add to Collection
  • About

    About

    ZERO festival is free party for Tibet with three music stages. 7.9.2013 at castle Veveří near Brno city, Czech Republic.
    Published:
ZERʘ festival dává dohromady taneční muziku a charitu, party pro Tibet proběhne 7. 9. na hradě Veveří. Vstupné je volné. Nemusíte dát nic, přijďte se prostě pobavit. A nebo dejte tolik, kolik uznáte za vhodné. Za vybrané peníze nakoupí občanské sdružení M.O.S.T. stádo koz pro vesnici tibetských uprchlíků v Ladakhu.
Jana from our organization team met Tibetans in Ladakh to inform them about ZERʘ festival. The situation of villager is very critical. Many herds of goats died. ZERʘ festival is free. Instead of paying entry, you can donate money to marked collection boxes directly at the party. We will get it to refugees in Ladakh. And you will get a nice button as nomadic grandmother in the foto.
Design loga ZERʘ už dorazil do cíle - Ladakhu v Indii. Zde přebývají tibetští uprchlíci, kteří jsou vděční za jakoukoliv pomoc, protože život v horách tam není procházka růžovým sadem. ZERʘ festival pomůže vybrat doprovolné vstupné a koupit za ně stádo koz, které jim pomůže přežít zimu. Doufám, že ZERʘ se stane platformou pomoci potřebným a bude mnohem více, než jen logem.