Klient: Lifestylemed
Zakres:
Obsługa Social Media
Projekty graficzne
Kampanie reklamowe
Strona WWW

Kampania reklamowa
Wdrożenie kompleksowej kampanii reklamowej, z uwzględnieniem grup docelowych, ich zachowań i celów. Odpowiednie zoptymalizowanie działań pozwoliło na przyciągnięcie szerokiej grupy odbiorców na kanały marki oraz do uczestniczenia w wydarzeniach live. Konwersja reklamy przyniosła efekty nie tylko sprzedażowe, ale mocno wpłynęła na rozwój kanałów mediów społecznościowych.
Strona www
Przygotowanie strony WWW dla kliniki z wyróżnieniem najważniejszych elementów konwertujących. Podkreślenie wszystkich obszarów działalności kliniki Lifestylemed, przy jednoczesnym łatwym dostępie i nawigacji klienta. Wykorzystanie integracji z zewnętrznymi narzędziami by zapewnić najwygodniejsze rozwiązania i maksymalizować użyteczność strony.
Social media
Zbudowanie strategii komunikacji marki odmieniło wizerunek i działania w mediach społecznościowych kliniki Lifestylemed. Edukacja, bliski kontakt z klientem i nawiązywanie relacji z odbiorcami pozwolił na gwałtowny rozwój kanałów. Tworzenie jakościowych treści i video contentu zwiększyło wskaźniki zaangażowania i konwersji oraz pozwoliło na dotarcie do nowych klientów kliniki.
Materiały drukowane
Zaprojektowanie i przygotowanie do druku najważniejszych materiałów takich jak wizytówki, vouchery, cennik oraz koperty, potrzebnych przy codziennej pracy kliniki. Zadbaliśmy o to, by zarówno w przestrzeni online jak i offline, klinika komunikowała się z klientem w sposób spójny, przyjazny i estetyczny, budując tym samym całościowe doświadczenie marki.


Komunikacja
W komunikacji social media skupiliśmy się na merytorycznej wiedzy, estetycznej oprawie graficznej i emocjach, które chcemy by towarzyszyły każdemu klientowi. Dobranie odpowiednich formatów i stosowanie ich w codziennych działaniach przyniosły efekt spójności, którego marka potrzebowała. Wykorzystanie elementów anatomicznych i botanicznych staje się wyróżnikiem marki w mediach społecznościowych.
Typografia
Dobór odpowiedniego kroju pisma oraz opis jego zastosowania był ważnym elementem budowania tożsamości marki.
System ikon
Do komunikowania i identyfikowania treści zaprojektowaliśmy zestaw ikon. Ich uniwersalność pozwala na łatwe oznaczanie we wszystkich kanałach online i offline marki.
Identyfikacja wizualna
Na podstawie istniejącego logo przygotowaliśmy całą identyfikację wizualną, zawierającą szereg zasad, według których przyszła komunikacja marki może być prowadzona. Określenie kolorystyki, kroju pisma, sposobu wykorzystania logo oraz dopuszczalną stylistykę zdjęć było bazą do zmian profili społecznościowych i zbudowania nowej strony WWW.
Landing page
Na potrzeby zmieniającej się sytuacji z pandemią COVID-19, wdrożyliśmy dwa landing page dla usług z możliwością konsultacji online. Dzięki przygotowanej strategii komunikacji marki i opracowanej identyfikacji wizualnej mogliśmy zareagować szybko i skuteczne, generując leady dla usług kliniki, zachowując wszystkie środki ostrożności.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
LifestyleMed
Published:

Project Made For

LifestyleMed

Wdrożenie kompleksowej kampanii reklamowej, z uwzględnieniem grup docelowych, ich zachowań i celów. Przygotowanie strony WWW dla kliniki z wyróżn Read More

Published: