Klient: Blees
Zakres:
Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Badanie fokusowe
Projekty graficzne
Landing page
Copywriting

Wyzwanie
Opracowanie silnych kanałów komunikacji wewnętrznej, zbudowanie świadomości marki oraz jej pozycjonowanie. Prowadzenie spójnej komunikacji na profilu Facebookowym oraz Linkedin, dedykowanej do kilku grup docelowych. Wykorzystanie megatrendów do budowania pozycji na rynku.
Badania fokusowe
Przeprowadzenie serii warsztatów poprzedzających tworzenie strategii marketingowej. Pracowaliśmy nad formułowaniem wartości  marki, opracowaniem person i segmentacją  rynku. Wprowadzenie tak innowacyjnego produktu na rynek wiąże się z licznymi analizami, dlatego warsztaty składały się z 3 części.

Obsługa Social Media
W oparciu o plan marketingowy wdrożyliśmy komunikację, który skutkowała zwiększeniem świadomości odbiorców na temat tworzonego rozwiązania, popularyzacją artykułów naukowych tworzonych na potrzeby marki oraz dotarciem do pożądanych  grup docelowych.

Wdrożyliśmy landing page poświęcony projektowi autonomicznego minibusa, który stał się dodatkowym elementem strony. Atrakcyjnie wizualnie przedstawiliśmy początkową fazę realizacji, lecz sekcje zostały opracowane tak, aby dostosowywać treści w miarę rozwoju projektu.
Opracowana kreacja była mocno skorelowana z pożądanym wizerunkiem marki jako innowacyjnego projektu transportowego. Ważne było osiągnięcie jak największej spójność marki z przekazem kierowanym do świata.
W oparciu o plan marketingowy wdrożyliśmy komunikację, który skutkowała zwiększeniem świadomości odbiorców na temat tworzonego rozwiązania, popularyzacją artykułów naukowych tworzonych na potrzeby marki oraz dotarciem do pożądanych grup docelowych.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
BLEES
Published:

Project Made For

BLEES

Opracowanie silnych kanałów komunikacji wewnętrznej, zbudowanie świadomości marki oraz jej pozycjonowanie. Prowadzenie spójnej komunikacji na pro Read More

Published: