Klient:Jantar
Zakres:
Obsługa Social Media
Kampanie reklamowe
Projekty graficzne
Strategia
Warsztaty
Strona WWW

Strategia
Przeprowadzenie warsztatów z najważniejszymi działami firmy, które pozwoliły precyzyjnie określić cele, priorytety i zakres działań. Stworzenie trzech submarek odpowiadających za różne elementy działalności firmy. Przygotowanie planu komunikacji, działań reklamowych i wizerunkowych dla poszczególnych submarek. Wdrożenie nowych kanałów komunikacji oraz rozpoczęcie działań marketingowych.
Projekty graficzne
Stworzenie trzech logotypów dla submarek, zachowując spójność z oryginalnym logo marki. Przygotowanie różnych wersji logo do wykorzystania na materiałach firmy. Zbudowanie klucza wizualnego dla wszystkich submarek wraz z wszystkimi materiałami do mediów społecznościowych, na strony internetowe, do materiałów drukowanych oraz reklam w sieci Google.
Strony www
Zaprojektowanie trzech stron internetowych dla poszczególnych submarek, uwzględniając najważniejsze ich potrzeby. Kodowanie i wdrożenie stron WWW, z uwzględnieniem najnowszych technologii oraz potrzeb marketingowych. Szczególna uwaga poświęcona na spójność wszystkich stron oraz łatwość nawigacji dla klientów poszczególnych submarek Jantar.
Submarki
Wyodrębnienie trzech submarek pozwoliło nam na podzielenie szerokiego wachlarza produktów i skoncentrowania działań marketingowych na poszczególnych sektorach klientów. W tym celu powstały trzy logotypy, które bezpośrednio nawiązują do siebie i marki Jantar. Zastosowaliśmy proste formy i klucz kolorystyczny, zgodny z przyjętymi wcześniej barwami oznaczającymi dane grupy produktów firmy Jantar.
Komunikacja
Dla każdej submarki przygotowany został zestaw grafik i formatów, które pozwalają na łatwe rozpoznanie poruszanej tematyki w kanałach mediów społecznościowych marki. Spójna komunikacja na Facebooku oraz wzmożone działania na portalu Linkedin pozwoliły na szybkie wprowadzenie nowego klucza komunikacji marki. Opracowanie nowej strategii marki, wprowadzenie nowej komunikacji oraz wzmocnienie działań za pomocą kampanii reklamowej przyniosło efekty już w pierwszych tygodniach działań.
Email marketing
Bardzo ważnym elementem marketingu dla tych submarek jest email marketing oraz optymalne zarządzanie leadami. Dzięki marketing automation, skutecznym reklamom generujących leady na Facebooku i Linkedinie, mogliśmy przygotować cały lejek sprzedażowy, zwieńczony atrakcyjnymi wizualnie mailingami. Takie podejście sprawia, że działania marketingowe, sprzedażowe i brandingowe wzajemnie się uzupełniają i umożliwiają osiągnięcie finalnego efektu.
Strony www
Dla każdej submarki przygotowana została strona WWW, na której mogliśmy dokładniej opisać procesy i produkty firmy, które w tym segmencie są oferowane. Pozwoliło nam to również rozpoczęcie działań employer brandingowych w obrębie submarki Jsoftware. Dzięki stronom marki mogą komunikować się precyzyjniej, odpowiadając na potrzeby klientów i konwertując ruch na biznes.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
Jantar
Published:

Project Made For

Jantar

Przygotowanie planu komunikacji, działań reklamowych i wizerunkowych dla poszczególnych submarek. Wdrożenie nowych kanałów komunikacji oraz rozpo Read More

Published: