KLIENT: Stomatologia Polak
Zakres:
Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Projekty graficzne
Optymalizacja SEO

Wyzwanie
Zbudowanie wizerunku marki jako nowoczesnej, profesjonalnej i innowacyjnej. Odświeżenie i wzmocnienie wizerunku jako eksperta w branży stomatologicznej. Dotarcie do innego segmentu klienta. Przedstawienie swoich wartości i ideałów, prezentując zaangażowanie marki. Zbudowanie podstaw do ekspansji.
Realizacja
Tworzenie dwa razy w miesiącu wpisów blogowych realizujących wyznaczone cele oraz pozycjonujących markę w wynikach wyszukiwania. Bieżąca obsługa kanałów social media opierająca się na tworzeniu angażujących treści, moderacji profili oraz odpowiadaniu na komentarze i wiadomości.
Plan komunikacji
Wyodrębnienie grup docelowych oraz stworzenie planu komunikacji i reklamy online ukierunkowanej na cele wizerunkowe oraz sprzedażowe kliniki stomatologicznej. Zaprojektowanie komunikacji zwiększającej zaangażowanie oraz ukazującej unikalność usług.
Komunikacja
Stworzenie planu komunikacji odpowiadającego potrzebom grupy docelowej oraz dedykowanym kanałom komunikacji. Tworzenie komunikatów z uwzględnieniem wyróżników marki – profilaktyki, innowacyjności i kompleksowości. Budowanie brand voice na autentyczności, pewności siebie i pomocy.
Koncepcja kreatywna
Ważnym aspektem było stworzenie spójnej kreacji graficznej. Wykorzystaliśmy delikatne motywy gwiazdek z logo w bieżącej komunikacji. Postawiliśmy na utrzymanie kolorystyki, dodanie dynamicznych linii oraz wykorzystanie ikonografii do identyfikacji treści.
Wyszczególnienie w komunikacji wizualnej trzech linii kolorystycznych odpowiadających filozofii marki. Zaproponowane linie odpowiadają blokom tematycznym z zakresu produktów, profilaktyki i wizerunku. Wykorzystanie grafiki wektorowej dostosowanej do tematyki postów na social media.
Obsługa social media
Tworzenie angażujących postów zgodnych z założeniami w planie komunikacji marki. Skupiliśmy się na ukazaniu zagadnień profilaktycznych, produktowych i zdrowotnych w różnych aspektach lifestylu.
Kampania reklamowa
Opracowanie i wdrożenie działań reklamowych związanych z Google Ads, Facebook Ads, buzz marketingiem oraz e-mail marketingiem, dla zdefiniowanej grupy odbiorców. Zwiększenie widoczności firmy poprzez kampanię Facebook Ads, Google Display, Keywords oraz remarketingową.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
Stomatologia Polak
0
126
0
Published:
Punkt Krytyczny's profile
Punkt Krytyczny

Stomatologia Polak

Zbudowanie wizerunku marki jako nowoczesnej, profesjonalnej i innowacyjnej. Odświeżenie i wzmocnienie wizerunku jako eksperta w branży stomatolog Read More

0
126
0
Published: