Klient: Meebee
Zakres:
Naming
Identyfikacja wizualna
Web Design
Sklep internetowy
Support techniczny
Copywriting
Opytmalizacja SEO

Wyzwanie
Zaprojektowanie nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla nowopowstającej marki sklepu internetowego oferującej produkty dla dzieci. Wdrożenie strony WWW wraz z modułem e-commerce. Integracja z kanałami social media oraz facebook messenger, copywriting realizacja podstawowej optymalizacji SEO, dodanie produktów wraz z opisami.
Koncepcja
Z briefu marketingowego wiedzieliśmy, że ważnym elementem tworzonej marki jest osiągnięcie efektu WOW. Perspektywą tworzenia nazwy oraz logo był możliwy wpływ na postrzeganie marki przez klienta końcowego. Wyróżniliśmy markę oryginalną narracją stworzoną wokół nowopowstałego sklepu internetowego.
Kreacja
Odnosząc się do założeń powstającej marki oraz tego jakie skojarzenia powinna budować opracowaliśmy linię graficzną wpisującą się w narrację beztroski, radości oraz natury. Przenieśliśmy skojarzenia związane z nazwą na projekt logo, a następnie urzeczywistniliśmy pełną ideę oraz założenia wizerunkowe w projekcie graficznym sklepu internetowego.
Sklep internetowy
Zaprojektowanie przyjemnego i intuicyjnego miejsca spójnego z identyfikacją wizualną marki, gdzie rodzic może cieszyć się zakupami. Przyjemne dla oka, łatwe w nawigacji, budzące przyjemne i ciepłe uczucia związane z rodzicielstwem.
Nazwa marki
Opracowanie prostej nazwy o dźwięcznym brzmieniu wskazująca na tematykę związaną z dzieciństwem. Budząca pozytywne emocje i minimalistyczna w swoim zapisie poprzez powtarzającą się literę „e”. Bee oznacza z języka angielskiego pszczółkę, która jest znakiem rozpoznawczym marki.
Blog
Na potrzeby komunikacji oraz budowania pozycji w wyszukiwarce Google, wdrożyliśmy na stronie moduł blogowy. Wydzielając miejsce na budowanie narracji dla produktów, pozwoliliśmy by Meebee stało się nie tylko sklepem, ale również wspólną przestrzenią dla przyszłych i obecnych rodziców.
​​​​​​​
Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

MeeBee
Published:

Project Made For

MeeBee

Zaprojektowanie nazwy oraz identyfikacji wizualnej dla nowopowstającej marki sklepu internetowego oferującej produkty dla dzieci. Wdrożenie stron Read More

Published: