Klient: Różowy kaloryfer
Zakres:
Naming
Identyfikacja wizualna
Plan komunikacji marki
Obsługa Social Media
Kampania reklamowa
Sesja zdjęciowa
Copywriting


Wyzwanie
Zbudowanie nowej, wyjątkowej marki na gastronomicznym rynku lokalnym. Wprowadzenie marki na rynek oraz zaszczepienie jej w świadomości lokalnej społeczności. Wykreowanie mody na Różowy Kaloryfer. Wpłynięcie na zmysł smaku zachwycającymi fotografiami jedzenia. Pokazanie oryginalności kuchni. Zwiększenie liczby klientów lokalu.
Kampania reklamowa
Przeprowadzenie zasięgowej kampanii reklamowej przed otwarciem lokalu. Wygenerowanie ruchu w kanałach własnych marki, a co za tym idzie wzbudzenie zaciekawienia wśród społeczności lokalnej. Przeprowadzenie wyjątkowej kampanii z wykorzystaniem kanałów Social Media.
Projekty graficzne
Opracowanie pełnej linii graficznej dla prowadzonej komunikacji online i nie tylko. Zaprojektowanie dedykowanych ikon, menu, karty na stół, t-shirtów dla teamu, komunikacji w witrynie, szyldu zewnętrznego, dedykowanych formatów reklamowych oraz bieżącej komunikacji w Social Media.
Nazwa marki
Nazwa buduje markę intrygującą i bezpretensjonalną. Skierowana jest do ludzi, którzy poszukują czegoś nowego, a jednocześnie, gdzie będą mogli czuć się jak „u siebie” i zostać tam na dłużej.
Komunikacja
Stworzenie oryginalnego, nieoczywistego wizerunku marki, z którym mogą identyfikować się odbiorcy. Fajne i przyjazne miejsce na mapie Katowic. Przeniesienie wartości marki bezpośrednio do tworzonej komunikacji: zdjęcia, ton i język wypowiedzi, konkursy, design lokalu oraz menu.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
Różowy Kaloryfer
Published:

Project Made For

Różowy Kaloryfer

Zbudowanie nowej, wyjątkowej marki na gastronomicznym rynku lokalnym. Wprowadzenie marki na rynek oraz zaszczepienie jej w świadomości lokalnej s Read More

Published: