Project Views
Appreciations
Followers
673
Following
639
My name is Emil Sowiński and I am a Graphic Designer specializing in Brand Identity Design or designing websites - portals, corporate and ecommerce.

E: emilsowinskigraphic@gmail.com
F: www.facebook.com/emilsowinskigraphicdesigner
Nazywam się Emil Sowiński i na co dzień zajmuję się tworzeniem nowoczesnej grafiki komputerowej dla firm – zarówno na potrzeby internetu jak i druku.
Najważniejszą jednak rzeczą, która musisz o mnie wiedzieć jest to, że uwielbiam swoją pracę, co przekłada się to na każdy projekt, którego się pod… Read More
Nazywam się Emil Sowiński i na co dzień zajmuję się tworzeniem nowoczesnej grafiki komputerowej dla firm – zarówno na potrzeby internetu jak i druku.
Najważniejszą jednak rzeczą, która musisz o mnie wiedzieć jest to, że uwielbiam swoją pracę, co przekłada się to na każdy projekt, którego się podejmuję.

Zdobyłem solidne, podparte dyplomami wykształcenie w projektowaniu graficznym oraz w tworzeniu kampanii marketingowych. Współpracuję z kilkoma agencjami reklamowymi, firmami, jednostkami samorządowymi oraz fundacjami, tworząc dla nich projekty graficzne. Kilkuletnie doświadczenie na rynku skłoniło mnie do otwarcia własnej firmy, gdzie realizuje z powodzeniem nowe projekty dla firm i instytucji. W wolnym czasie podróżuje i odkrywam niesamowite miejsca na mapie Polski. Daje mi to dużo siły do działania i twórczego podejścia do realizowanych projektów. Sporą jednak cześć swojego wolnego czasu spędzam przed ekranem komputera, nie tylko dopieszczając piksele w Photoshopie czy wektory w Illustratorze, lecz także pogłębiając moją wiedzę, która pozwali mi na odkrywanie nowych zagadnień projektowania w branży reklamowej. Read Less
Member since: