Project Views
152
Appreciations
14
Followers
8
Following
10
Створюємо брендинг, маркетингові стратегії, фірмовий стиль, неймінг, сайти, креативні рекламні концепції.

Працюємо з українським малим та середнім бізнесом. Приводимо нових клієнтів, виводимо бізнес в інтернет, створюємо бренди, круті фірмові стилі та маркетингові матеріали, консультуємо та навчаємо наших клієнтів. З 2016 року працювали з понад 30 українськими бізнес… Read More
Створюємо брендинг, маркетингові стратегії, фірмовий стиль, неймінг, сайти, креативні рекламні концепції.

Працюємо з українським малим та середнім бізнесом. Приводимо нових клієнтів, виводимо бізнес в інтернет, створюємо бренди, круті фірмові стилі та маркетингові матеріали, консультуємо та навчаємо наших клієнтів. З 2016 року працювали з понад 30 українськими бізнесами, виконали більше 70 проектів. Клієнти цінують нас за чесність: відвертаємо їх від невдалих маркетингових експериментів та навчаємо вирішувати бізнес-задачі самсотійно.

Знаходимось у Полтаві. Однаково ефективно працюємо по всій Україні.

Роль нашої агенції полягає у тому, щоб люди почали отримувати задоволення від комунікації з Вашим брендом та ділилися емоціями з оточуючими! Ми ставимо перед собою задачу глибоко зануритися у ваш бізнес та зробити його успішним. Саме тому ми працюємо з брендами, які прагнуть бути лідерами ринку, постійно масштабуватися, мислити нестандартно, ризикувати, експериментувати та створювати масову культуру, а не просто її відображати!

Працюючи з клієнтом, ми переймаємо його цінності, філософію та створюємо креативні рішення, які здатні заглушити звичний для категорії рекламний шум та стати поштовхом для росту бізнесу. Ми допомагаємо бренду заговорити з людьми, створюючи проекти в наступних категоріях: FMCG, алкогольні/безалкогольні напої, промислові товари та обладнання, хорека, рітейл. Read Less
Наша місія - застосовувати знання про процеси комунікацій для вирішення актуальних і довгострокових завдань наших клієнтів.
В ході її реалізації ми вступаємо з клієнтами в двосторонній діалог, в процесі якого приходимо до істини, а не до компромісу.
Member since: