Project Views
518
Appreciations
34
Followers
15
Following
10
Jestem projektantem, kreatorem i twórcą. Tworzę szablony stron internetowych, logotypy, identyfikację wizualną oraz grafikę użytkową. Stale szukam nowych rozwiązań. Wykorzystuję technologię i wiedzę z zakresu rysunku do projektowania najlepszych pod względem technicznym oraz marketingowym projektów gr… Read More
Jestem projektantem, kreatorem i twórcą. Tworzę szablony stron internetowych, logotypy, identyfikację wizualną oraz grafikę użytkową. Stale szukam nowych rozwiązań. Wykorzystuję technologię i wiedzę z zakresu rysunku do projektowania najlepszych pod względem technicznym oraz marketingowym projektów graficznych.

Nie szukam skrótów, daje z siebie zawsze 100%, ponieważ tylko w ten sposób mogę dostarczyć klientom efektowne i przede wszystkim efektywne prace. Do każdego projektu podchodzę jak do tego najważniejszego. Przed rozpoczęciem pracy, nie ważne czy chodzi o logotyp, czy o rozbudowaną stronę WWW, staram się jak najwięcej dowiedzieć o kliencie i jego oczekiwaniach. Pozwala mi to zaprojektować grafikę idealnie dostosowaną do potrzeb konkretnej osoby lub firmy.

W reklamie działam już od 2006 roku i mam za sobą wykonanych kilkadziesiąt projektów. Dzięki takiemu doświadczeniu oraz zainteresowaniu nowymi trendami w marketingu jestem w stanie projektować strony internetowe, logotypy i identyfikacje wizualne, które zachęcają do działania i są atrakcyjne wizualnie.

Lubię prostotę i harmonię. Na tych dwóch elementach bazują moje projekty. Uważam, że w nich drzemie siła przekazu odpowiedzialnego za sukces reklamowy.
Chcesz więcej? Wejdź dalej i sprawdź, na co mnie stać!
Read Less
Member since: