Senior Ilustrator , Graphic Designer , Creative Retoucher
K&C Media Group
kc-mediagroup.com/
Project Views
Appreciations
624
Followers
121
Following
430
Rocznik 84. Dorastała i do tej pory mieszka na warszawskim Mokotowie. Artysta - samouk. Występuje pod pseudonimem „Anta”. Swoją przygodę ze sztuką i rysunkiem zaczęła dawno temu, od lat dziecięcych. Ołówek i czysta kartka to najlepsi przyjaciele, którzy nie odstępowali jej na krok, a z czasem wyrośli … Read More
Rocznik 84. Dorastała i do tej pory mieszka na warszawskim Mokotowie. Artysta - samouk. Występuje pod pseudonimem „Anta”. Swoją przygodę ze sztuką i rysunkiem zaczęła dawno temu, od lat dziecięcych. Ołówek i czysta kartka to najlepsi przyjaciele, którzy nie odstępowali jej na krok, a z czasem wyrośli na tablet graficzny WACOM i rysik.

Towarzyszące mi emocje odzwierciedlam w pracach, pokazując różne konwencje stylistyczne - od kolorowych, pozytywnych postaci aż do apokaliptycznej wizji przyszłości.
Inspiruje mnie wszystko dookoła… dosłownie. Filmy, muzyka, animacje innych artystów, prace znajomych, wspomnienia, nieznajomy przechadzający się chodnikiem, pani na spacerze z pieskiem, pory roku, poranna kawa i wszędobylski nieład w mieszkaniu spowodowany szukaniem tejże inspiracji.
Lubię różnorodność i życie w biegu, a kiedy choć najmniejsza iskra monotonii chce zawitać w moim świecie, wykańczam ją morderczym treningiem fizycznym.
Nałogowo czytam książki, dziw bierze, że sama żadnej nie napisałam. Chcąc trafić do jak największej liczby osób obnażam się, czasami bezwstydnie, na wisior.digart.pl.

Szukam wyzwań i staram się codziennie poszerzać wiedzę z zakresu programów graficznych. Biorę udział w różnorodnych projektach. Współpracowałam z „Candy Art” projektując nadruki na torby, tworzę grafiki na koszulki dla „Wild Nature Wear”. Dzieki zaproszeniu do współpracy „Jasiński and Friends” i „Jasiński and Friends 2” miałam okazje zawisnąć w „Galerii przy teatrze” na Pl. Teatralnym w Warszawie, a wystawa cieszyła się zainteresowaniem i uznaniem wśród zwiedzających.

Nie osiadam na laurach i mam nadzieję na niekończącą się przygodę ze sztuką. Jednym z największych pragnień jest wyjazd na warsztaty graficzne i kształcenie pod okiem specjalistów.

Read Less
- Explainer Videos
- Iconographic Animations
- Motion Design Animations
- TattoosDdesign
- T-Shirts Design
- Web Design
- Dtp
Member since: