Project Views
Appreciations
135
Followers
80
Following
0
hello@pomarancza.pl
+48 61 866 04 11
tak! robimy to, co inne agencje reklamowe. i dobrze nam z tym, bo lubimy to robić. lubimy to robić ze sobą, bo dobrze wiemy, że naszą siłą jesteśmy my sami, nasza różnorodność punktów widzenia, doświadczeń i pasji. razem nam dobrze, a pomarańcza jest dla nas jak skórka, otulająca całą tę so… Read More
tak! robimy to, co inne agencje reklamowe. i dobrze nam z tym, bo lubimy to robić. lubimy to robić ze sobą, bo dobrze wiemy, że naszą siłą jesteśmy my sami, nasza różnorodność punktów widzenia, doświadczeń i pasji. razem nam dobrze, a pomarańcza jest dla nas jak skórka, otulająca całą tę soczystość pomysłów, myśli i rozwiązań.

skąd wiemy, że robimy to dobrze? mamy w portfolio sporo udanych realizacji, w pamięci wiele słów uznania od klientów i niemało nagród na półkach. po 13 latach nam się nie znudziło - w inspirującym budynku "the graphicube" głowy napełniają się pomysłami i rośnie głód nowych wyzwań, w których po raz kolejny z dobrej kreacji i produkcji zbudujemy przekaz realizujący cele naszych klientów.

dobrze wiemy po co i dla kogo tutaj jesteśmy! Read Less
Member since: