Project Views
152
Appreciations
23
Followers
27
Following
11
Cześć! Czas się przedstawić - oto ja, Jagoda. Warsztat szklarski szlifowałam (dosłownie!) na kierunku sztuki i wzornictwa szkła wrocławskiej Akademii sztuk Pięknych. Szkło jest materiałem magicznym, wyjątkowym, który towarzyszy człowiekowi od wieków. Atom kwarcu dał człowiekowi wielkie możliw… Read More
Cześć! Czas się przedstawić - oto ja, Jagoda. Warsztat szklarski szlifowałam (dosłownie!) na kierunku sztuki i wzornictwa szkła wrocławskiej Akademii sztuk Pięknych. Szkło jest materiałem magicznym, wyjątkowym, który towarzyszy człowiekowi od wieków. Atom kwarcu dał człowiekowi wielkie możliwości. Od izolatorów, przez naczynia aż po kosmiczne teleskopy. Najbliższe jednak są mi te przedmioty, które swym pięknem ozdabiają nasze otoczenie.
Uwielbiam tworzyć. Patrząc na otaczającą mnie przestrzeń staram się wyłapywać malutkie momenty ogólnie nie zauważalne w codziennym życiu. Otaczający mnie świat przepływa przeze mnie i mnie inspiruje. Z tych inspiracji rodzi się chęć projektowania i tworzenia unikatowych obiektów i przedmiotów którymi pragnę się dzielić, oddawać je z powrotem światu który napędza mnie do działania.
Chciałabym by Moja marka osobista była przestrzenią twórczą stworzoną z miłości do rzemiosła artystycznego. Powstaje dla mnie i, mam nadzieje, dla Ciebie. Moje pomysły, realizacje, spełnione marzenia - Twoje wnętrza wypełnione przedmiotami wykonanymi z szacunkiem do tworzywa, rzemiosła i świata. Wykonuję przedmioty użytkowe i dekoracyjne głównie ze szkła, ale nie tylko…
Pragnę szerzyć pasję tworzenia, obcowania z różnymi materiałami, technikami. Zależy mi, abyś poprzez obcowanie z moją twórczością zainteresował się również twórczością lokalną, docenił naturalne materiały, czy upcycling. Wierzę, że nie jestem jedyną osobą która widzi wartość rzeczy nie tylko pięknych ale i niejednorazowych i przyjaznych środowisku. Zamierzam kontynuować tworzenie w tym duchu, a efekty będę tu regularnie prezentować.

Hey! Time to introduce myself - here I am, Jagoda. I honed my glass workshop (literally!) In the field of art and glass design at the Academy of Fine Arts in Wrocław. Glass is a magical and unique material that has been accompanying people for centuries. Atom quartz is a great picture of great possibilities. From insulators, through vessels to cosmic telescopes. However, the most important to me are the objects that decorate our surroundings with their beauty.
I love to create. While Looking at the surrounding, I try to catch small moments that are not always noticeable in everyday life. The world that surrounds me flows through me and inspires me. New ideas are born from these inspirations. moments
I want my brand to be a craft made of love to create. It wasn’t my intention to have a brand that serves not only my purposes. I hope to fulfil your need for beauty in your surrounding. My ideas, projects , technical service - Your interior filled with objects made with respect to their material plastic, craft and the world. I make useful and decorative objects made of glass, but not only ... It is important to me to inspire you to get familiar with the local craft and appreciate natural materials or upcycling.
I believe that I am not the only person who sees worth of not only beauty of things but also their eco-friendly qualities.
Read Less
Member since: