Project Views
118
Appreciations
10
Followers
1
Projektujemy wnętrza i robimy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Sprawiamy, że pomysły wyglądają realnie, a miejsca stają się spójne z ich charakterem.

Specjalizujemy się w wizualizacjach 3D architektury i wnętrz. Projektujemy miejsca, aranżujemy przestrzenie do życia i pracy, wizualizujemy pomysły… Read More
Projektujemy wnętrza i robimy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Sprawiamy, że pomysły wyglądają realnie, a miejsca stają się spójne z ich charakterem.

Specjalizujemy się w wizualizacjach 3D architektury i wnętrz. Projektujemy miejsca, aranżujemy przestrzenie do życia i pracy, wizualizujemy pomysły. Pracujemy zdalnie i lokalnie. Podejmujemy się zarówno samodzielnych realizacji, jak i we współpracy z architektami/projektantami.

ARCHITEKTURA
Fotorealistyczne wizualizacje 3D architektury i zagospodarowania terenu. Mieszkania, domy, osiedla, biura i przestrzenie komercyjne. Profesjonalne projekty elewacji, aranżacje wnętrz i przestrzeni zarówno na bazie gotowych planów, jak i wstępnych pomysłów. Pokaż swoim klientom gotowe rozwiązania i końcowy efekt przed rozpoczęciem inwestycji. Wykorzystaj wizualizacje do materiałów promocyjnych i rozpocznij sprzedaż jak najszybciej.
→ dla architektów
→ dla deweloperów
→ dla biur projektowych
→ dla agencji reklamowych

WNĘTRZA
Projektowanie i aranżacja wnętrz z wykorzystaniem fotorealistycznych wizualizacji. Przestrzenie usługowe, mieszkania do życia - miejsca ciekawe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i z charakterem. Zobacz jak będzie wyglądał Twój dom, biuro czy restauracja zanim zainwestujesz w materiały, kupisz meble i przystąpisz do wykończenia.
→ dla klientów indywidualnych
→ dla klientów biznesowych
→ dla tworzących miejsca, restauracje, hotele
→ dla inwestorów na rynku nieruchomości

PRODUKTY
Bogate w detale, trójwymiarowe wizualizacje produktów, opakowań, mebli, aut i wszelkich prototypów. Rendering na potrzeby reklamy, publikacji i animacji. Fotorealistyczne obrazy w wysokiej jakości HD/4K i rozdzielczości do druku 300dpi. Przekonaj się, że w wielu przypadkach rendery są lepszym i tańszym rozwiązaniem od profesjonalnych sesji fotograficznych.
→ dla producentów i fabryk
→ dla projektantów
→ dla start-up’ów
→ dla branży e-commerce

Jesteśmy otwarci na współpracę i z chęcią podejmujemy się ciekawych realizacji. Możemy kontaktować się zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Let’s stay w kontakcie!
hello@33dd.pl Read Less
Do you currently work here?
Verification Request Sent
Created on: Report