Студентський проект. 
Відповідно до виданого плану ванної кімнати був розроблений дизайн інтер'єру. Після невеликого дослідження, я вияснив що це ванна у готелі в якійсь південно-східній країні і почав проектувати з цією думкою.
Oскільки завдання вимагало від студентів детальної специфікації, то було прийняте рішення виконувати в ArchiCad. 
В моделі з найвдалішим плануванням я, відштовхуючись від ергономічних можливостей даного простору, застосував таємну техніку експорту скечап-моделей і за допомогою одного розширення коригував їхні пераметри. 
Одразу після цього теплі руки викладачки похвалили мене і сказали не забути про специфікації. 

Я взяв всі ці моделі з сантехнічними приладами та освітлювальними приладами в каталог і відповідно їх назв, найменувань, розмірів та кількості, створив шаблон каталогу, який застосовував відносно інших таблиць зі специфікаціями.
.
Після трьох таблиць зі специфікаціями цих всіх приладів та матеріалів, я подумав - "вау, це так круто, що можна одразу все систематизувати і не завдавати собі клопоту з кресленям цих таблиць." і наступного вечора в мене зруйнувався файл з цією роботою..
У відчаї я пішов до своєї дівчини і спитав як вона вона робить візуалізації і у відповідь на моє "шо?" почув: "як це ти не знаєш шо таке Enscape? це ж найкрутіший плагін для рендеру в ріалтаймі та не потребуючий дуже потужних можливостей твого hardwear". Зайглянувши в її комп'ютер, я був приємно вражений цим примітивно-інтуїтивним інтерфейсом та вирішив спробувати.
Оскільки в ранні студентські роки я усвідомив для себе, що візуалізація штучно-створеного простору не так цікавить мене, як проектування і аналізування багатьох факторів, які важливі для розробки та реалізації проекту. Тому скачування цього інструменту для мене було черговим викликом.
Коли вже хоч шось мені вдалось, то я підрізав всі pictures, для їхнього нормального візуального стану на двох листах і здав цей проект.
Дякую вам за перегляд і як казав видатний австрійський психолог і невролог єврейського походження, який вивчав людське несвідоме - Зигмунд Фройд: "У кожної людини є бажання, про які вона не розповідає іншим, і бажання, в яких вона не зізнається навіть собі самій. Коли мене критикують, я можу себе захистити, але проти похвал я безсилий."
hotel bathroom
Published:

hotel bathroom

Published:

Creative Fields