Showcase & Discover Creative Work Sign Up For Free
Hiring Talent? Post a Job

Bēhance

LEGIO-nisci Legia Warszawa 1916 by ArchieVederchie * *

 • 1737
 • 15
 • 4
 • "Legio-niści 1916"Projekt "Legio-niści 1916" został zaprojektowany z płynącej zajawki do grafiki i mocnego sentymentu do klubu Legia Warszawa.
  Grafika została zainspirowana klockami LEGO. Nie stworzyłem projektu używając w stu procentach wszystkich elementów LEGO, lecz postanowiłem zaprojektować figurki kibiców z herbem w białej koszulce LW w połączeniu z własną grafiką. Doszedłem do wniosku, że  dodanie "i" do słowa "LEGO" pomiędzy dwiema ostatnimi literami a następnie dopisanie słowa "niści" daje efekt nowego logotypu w znanym wszystkim stylu na czerwonym tle. Tak mi się spodobało, tak zrobiłem i tak zostawiłem.

  Kolory, które użyłem w projekcie nawiązują do barw LW (czerwony/biały/zielony/czarny). Starałem się utrzymać kolejność kolorów, które zostały wykorzystane w projekcie. Jeśli coś spieprzyłem- przepraszam.
  Każdy trójwymiarowy element graficzny został stworzony od podstaw (zegarek, ciastko, chmury, piłka, ręka itd.) Projekt niech będzie rozsyłany w sieci za darmo, z czystej frajdy od ziomka dla ziomka (L). Z fartem.

  Design: ArchieVederchie / Tissue" Design